Sprzedaż kontenerów

Każdy sprzedawany kontener spełnia międzynarodowe certyfikacje ISO i nadaje się do transportu, magazynowania lub innych realizacji. Przechowujemy kontenery w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Gliwicach i Małaszewiczach, ale w razie potrzeby możemy zorganizować transport do innych miast w Polsce. Nasi konsultanci doradzą w wyborze odpowiedniego kontenera dostosowanego do potrzeb klienta, skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Transport kontenerów

Kontener morski można odebrać własnoręcznie w jednym z naszych magazynów lub zorganizujemy Tobie transport z kontenerem do wybranego przez Ciebie miejsca. Współpracujemy z firmami transportowymi w Polsce, które zagwarantują szybką i profesjonalną dostawę na terenie całego kraju. Cena usługi zależy od miejsca dostawy i ilości kontenerów, dlatego każdy transport wyceniamy indywidualnie.

Zapewnienie jakości

Dalimaro dba o jakość sprzedawanych kontenerów morskich. Dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości nowe i używane kontenery morskie. Produkty są sprawdzane przez profesjonalistów przed opuszczeniem fabryki, jak i w naszych depotach, dlatego jesteśmy pewni, że sprzedawane przez nas kontenery są najwyższej jakości. Używane kontenery są również dokładnie sprawdzane i w przypadku wykrycia usterek, naprawiane przed sprzedażą.